O nas

Agata rocznik '99, uczennica technikum weterynaryjnego. Moja pasja to kynologia i fotografia. W przyszłości planuję zostac weterynarzem, i chciałabym zostać również psim behawiorystą. To dzięki Sarze pokochałam pracę z psami, i to dzięki niej chcę w przyszłości pracować z trudnymi psami.
Moim sercem zawładnęły owczarki szkockie, które na pewno będą pojawiać się w moim zyciu, wcześniej, bądź później.Fot. Dioranne Furry Photo
Perła suka urodzona 2004 roku.
Jest już to schorowana starsza sunia, która mimo wieku jest pełna energii.
Obce psy toleruje, ale po krótkim zapoznaniu się. Kocha pracę z człowiekiem, spanie i spacery.
Nie bawi się z innymi psami, ani z człowiekiem. Na spacerach grupowych jedynie za nimi gania/ucieka.
Wspólnie obalamy mit, o tym że starego psa nie nauczy się sztuczek/komend. Perła swoją przygodę z nauką nowych sztuczek zaczęła ok. 2 lata temu, w wieku 10 lat.


Fot. Dioranne Furry Photo
Sara urodzona 2 lutego 2007 roku.
Pies z problemami behawioralnymi, które dzielnie zwalczamy.
Kocha piłki, szarpaki i spacery.
Na obce psy z początku się rzuca kłapiąc zębami, lecz później je olewa, chyba że dany pies jest bardzo nachalny, wtedy spacer urozmaicony jest o dźwięk kłapania zębami.
Z psami się nie bawi, chociaż Setusa zachęca.
Do niedawna ćwiczyłyśmy frisbee, lecz zakończyłyśmy wspólną karierę. Od czasu do czasu pojeździmy razem na rowerze bądź pobiegamy wspólnie, Więcej o Sarze można przeczytać tutaj


W internecie  można nas spotkać na Facebooku oraz dogomanii
Jesteśmy zawsze chętne na wspólne spacery. Ze względu na brak możliwości dojazdu, na spacer pójść możemy tylko na terenie Leszna w Wielkopolsce. Jest również możliwość, aby dojechać w okolice Leszna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz